Skontaktuj się z nami!

MS Clinsearch Spółka z o.o.

ul. Północna 18/U1, 20-064 Lublin

tel: 609 778 177 

e-mail: biuro@msclinsearch.pl

MS Clinsearch - Kilka słów o nas

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MS Clinsearch" powstał w roku 2000. Założycielami NZOZ są Prof. Janusz Milanowski oraz Dr Katarzyna Szmygin - Milanowska, specjalizujący się w dziedzinach chorób płuc oraz alergologii. Początkowo działalność NZOZ koncentrowała się na zapewnieniu dostępu do tlenoterapii domowej dla chorych z przewlekłą niewydolnością oddechową oraz prowadzeniu badań klinicznych, głównie w zakresie raka płuca, POCHP, astmy i zapaleń płuc.

W roku 2011 Specjalistyczny NZOZ "MS Clinsearch" uzyskał kontrakt na świadczenie usług w zakresie opieki długoterminowej u chorych wentylowanych mechanicznie na obszarze województw lubelskiego i świętokrzyskiego. Rok później objęliśmy opieką pacjentów w województwie śląskim, a w roku 2014 także na Podkarpaciu. Razem z rozwojem i wzrostem obszaru działalności, wzrastała również liczba pacjentów objętych opieką.

Poznaj naszych specjalistów

MS Clinsearch od środka
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij