Skontaktuj się z nami!

MS Clinsearch Spółka z o.o.

ul. Północna 18/U1, 20-064 Lublin

tel: 609 778 177 

e-mail: biuro@msclinsearch.pl

MS Clinsearch: Poradnia alergologiczna w Lublinie

Nasza poradnia alergologiczna specjalizuje się głównie w diagnostyce i leczeniu chorób alergicznych związanych z układem oddechowym: m.in.: astmy oskrzelowej, alergicznego nieżytu nosa, POCHP. Leczymy również współistniejące schorzenia alergicznie. Prowadzimy również diagnostykę i wstępna kwalifikację do immunoterapii chorych uczulonych na jady owadów błonkoskrzydłych ( gł. osy, szerszenia, pszczoły). Nie zajmujemy się diagnostyką i leczeniem alergii układu pokarmowego.

W ofercie diagnostycznej proponujemy m.in..: wykonanie testów skórnych typu prick (podstawowy panel alergenów wziewnych), badania czynnościowe płuc: spirometrię, gazometrię.

W razie potrzeby kierujemy pacjentów na badania radiologiczne (radiogram klatki piersiowej, tomografię komputerową płuc, zatok itd.) dalsze badania specjalistyczne np.: testy skórne płatkowe, badanie bronchoskopowe, ocenę poziomu specyficznych IgE w surowicy krwi i inne.

Zapraszamy młodzież po 16 r.ż. i dorosłych.

Aktualnie w poradni alergologicznej przyjmuje dr Katarzyna Szmygin-Milanowska (wizyty prywatne).


Powrót
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij